Trijntje Jans Blox

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Trijntje Jans Blox is geboren in Nieuwenhoorn; is gedoopt in Nieuwenhoorn.

    Trijntje is getrouwd met Arij Leendertszn aan de Weg op 13 sep 1665 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Leendert Arenszn aan de Weg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 4 mei 1670 in Zuidland.
    2. 3. Willem Arienszn aan de Weg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 14 jul 1675 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Leendert Arenszn aan de Weg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Trijntje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 4 mei 1670 in Zuidland.

  2. 3.  Willem Arienszn aan de Weg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Trijntje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 14 jul 1675 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.