Cornelis Leendert Ruighaver

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelis Leendert Ruighaver

    Cornelis is getrouwd met Willemina Smits op 28 dec 1939 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jacob Ruighaver  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 aug 1911 in Geervliet; is gestorven op 20 dec 1973 in Rotterdam.


Generatie: 2

  1. 2.  Jacob Ruighaver Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren op 23 aug 1911 in Geervliet; is gestorven op 20 dec 1973 in Rotterdam.

    Jacob is getrouwd met Teuntje Monster op 28 dec 1939 in Zuidland. Teuntje (dochter van Arie Monster en Adriana Westdijk) is geboren op 30 aug 1920 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.